Guvernul facilitează extinderea sistemului de irigații
Fermierii din nordul țării vor avea acces îmbunătățit la irigații, după ce Executivul a decis să transmită gratuit în folosință două terenuri necesare pentru dezvoltarea infrastructurii de irigare. Decizia face parte dintr-un efort mai amplu de reabilitare a sistemelor de irigații și de sprijinire a agricultorilor afectați de secetă.
Copiază și plasează acest URL în site-ul tău WordPress pentru a-l îngloba
Copiază și plasează acest cod în site-ul tău pentru a-l îngloba